SİTE BARINDIRMA (HOSTING)

 

 

Firmamıza ait sunucular ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre çeşitli hosting paketleri sunmaktayız. Windows ve Linux olmak üzere iki ayrı platformda hizmet alabilirsiniz. Hosting paketlerimiz, sitenizin hosting ve e-posta ayarlarını yapabileceğiniz, site istatistiklerinizi görebileceğiniz kontrol paneli özelliğiyle birlikte sunulmaktadır. Kontrol paneli olarak Windows platformlarımızda Plesk, Linux platformlarımızda Cpanel kullanılmaktadır.

Linux sunucularımızda kullandığımız Softaculous script kütüphanesi sayesinde, çok yaygın olarak kullanılan WordPress, Joomla, Opencart, Prestashop ve yüzlerce yazılımı hiçbir profesyonel bilgiye ihtiyaç duymadan bir iki tıklamayla sitenize kurabilirsiniz. Ayrıca yine Softaculous sayesinde bu yazılımları otomatik güncellemeye ayarlayabilir ve belirlediğiniz tarihlerde yedek aldırabilirsiniz.

Sunucularımız lokasyon olarak dünyanın en büyük veri merkezi işletmecisi olan Equinix Türkiye verimerkezinde barındırılmaktadır. Veri Merkezinin Tier-3 seviyesinde olması, yedek elektrik şebekesi, enerji ve soğutma sistemleri ve yedek data hatları anlamına gelmektedir. Bu özellikler sayesinde firmamız sizlere yüksek kullanılabilirlik sunabilmektedir.