Toughbook CF-MX4

Toughbook CF-MX4

IP-65WindowsAndroid

İşinizi her açıdan görmeye hazır olun
Bir dizüstü bilgisayar ve tabletin tüm avantajlarını ince ancak sağlam bir gövdede birarada sunan Toughbook CF-MX4, farklı sektörlerden yöneticiler, satış ekipleri, yaratıcı profesyoneller ve pazar araştırmacıları için idealdir.
Intel® Core™ i5-5300U vPro™ İşlemci
Windows 8.1 Pro
12.5” IPS Full-HD (1920 x 1080) kapasitif çoklu dokunmatik ekran
Dizüstü, tablet ve sunum modları ile 2’si 1 arada 360° döndürülebilen tasarım
Hafif ve ince form faktörü (1,14 kg ve 21 mm kalınlık)
Tam profesyonel bağlantı donanımı: 2x USB 3.0, LAN, HDMI, VGA, SD-XC ve opsiyonel akıllı kart okuyucu
El yazısı ile alınmış notlar için ince uçlu kalem
Opsiyonel 4G LTE
Magnezyum alaşıma sahip iş tipi sağlamlaştırılmış tasarım
76 cm serbest düşme testinden* ve 100 kgf basınçlı vibrasyon testinden* geçmiştir
Kullanıcı tarafından cihaz çalışırken değiştirilebilen batarya ile 13 saate kadar batarya ömrü
3 yıl standart garanti

* Şok direnci ve basınç direnci fonksiyonları hasar veya arızaya karşı garanti değildir.
Entegre kalem ile çoklu dokunuş

Kullanışlı olmak, Toughbook CF-MX4’ün temel özelliğidir. Windows 8.1 Pro desteğinin yanı sıra, en yeni ekran teknolojisinden sonuna kadar faydalanabilmenizi sağlayacak 12,5” IPS Full-HD kapasitif 10 parmak çoklu dokunmatik ekrana ve ayrıca iş tipi dayanıklı Toughbook’ta şimdiye kadar sunulmamış olan el yazısı ile yazılmış notlar için ince uçlu kalem özelliğine sahiptir.
En yeni 5. nesil Intel İşlemci

Kullanıcılar en yeni teknoloji ürünü 5. nesil Intel® Core™ i5-5300U vPro™ işlemci ile ihtiyaçları olan tüm bilgi işlem gücüne sahip olacak. Mobil çalışanların uygulamaları ve belgeleri için yeterli alana sahip olmasını sağlamak için, cihazda 4GB RAM ve 256GB SSD bulunuyor.
İş ortamı için arttırılmış dayanıklılık

Yüksek performansının yanısıra Panasonic Toughbook CF-MX4, Toughbook serisinden beklediğiniz iş tipi dayanıklılık özelliği ile birlikte hafif ve ince bir tasarıma (1,14 kg ve 21 mm kalınlık) sahiptir. Bu Panasonic, üç yıllık garantisiyle birlikte, sık seyahat etmekten kaynaklanabilecek çarpma ve çizilmeleri önleyen magnezyum alaşımlı bir kasa içinde sunulmaktadır ve 76 cm’den düşmeye ve 100 kgf basınçlı vibrasyona dayandığı testlerle onaylanmıştır. Açılıp kapanabilen tip dizüstü bilgisayardan tablete hızlı ve mükemmel dönüşüm de, cihazın yenilikçi ve dayanıklı 360° menteşe tasarımı sayesinde sağlanmıştır.
Geniş arayüz ve bağlantı seçenekleri

Zengin iş tipi arayüz opsiyonları ve kablosuz bağlanabilirlik özelliği ile donanmış Panasonic Toughbook CF-MX4 sayesinde, kullanıcı ister masa başında ister sahada daima bağlantıda kalır. İş tipi portlar arasında 2x USB 3.0, 1x HDMI, 1x LAN, 1x VGA, 1x SD kart yuvası ve opsiyonel bir akıllı kart okuyucu bulunmaktadır. Hızlı veri transferi için, cihaz kablosuz LAN a/b/g/n/ac (866.7 Mbps’ye kadar), Bluetooth® v4.0 ve opsiyonel 4G LTE özellikleri sunmaktadır. Internet üzerinden konferans için ideal olan cihazda ayrıca stereo mikrofonlu 2 MP kamera da bulunmaktadır.
Kesintisiz çalışma için, çalışma sırasında da değiştirilebilen pil

Meşgul bir yöneticinin çalıştığı sürece görev yapacak şekilde tasarlanmış Panasonic Toughbook CF-MX4, 13 saate kadar çalışabilir ve çalışmayı kesintisiz olarak sürdürmeye olanak sağlayacak şekilde, kullanıcı tarafından çıkarılabilen, çalışma sırasında da değiştirilebilen bir pil de içermektedir.